MUG.ee kasutajagrupp 

MUG.eeMUG.ee ehk Microsoft User Group on tudengite loodud kasumit mittetaotlev organisatsioon, mis ühendab tudengeid ja Microsofti. Sõna lõpus olev tähepaar „ee” viitab kasutajagrupi Eesti-kesksusele.

MUGi kuuluvad entusiastlikud noored, kes tahavad end kursis hoida tehnoloogiamaailmas toimuvaga. Enda teadmisi ja kogemusi saab jagada ning täiendada regulaarselt toimuvatel koosolekutel nii Tallinnas kui ka Tartus. Lisaks korraldatakse avalikke tehnoloogiaseminare, blogitakse ja tegeletakse põnevate projektidega.

Mida aktiivsem olla, seda enam lisab MUG.ee väärtust iga tudengi ellu, kes seda soovib. Näiteks on MUG.ee koosolekutel tehnoloogiateemaliste ettekannete või demodega esinemine väga hea võimalus esinemisoskuse lihvimiseks. Koosoleku korraldamisel kaasaaitamisel saab suurepärase kogemuse ürituse organiseerimisest. Lisaks palju uusi sõpru ja kontakte ning ambitsioonikamatele tudengitele on MUGi liikmeks olemine hea hüppelaud Microsofti partnertudengiks kandideerimisel.

MUG.ee on avatud kõikidele õppuritele ja tehnoloogiahuvilistele noortele. Loe lisa meie veebist www.mug.ee ja osale järgmisel üritusele ka ise.

Ühtlasi leiad MUG.ee tegemiste kohta lisainfot Facebookist, Twitterist ja LinkedIn keskkondadest. Kohtumiseni :)

MUG.ee sünnipäev 2009

Tekkis MUG.ee tegemiste kohta küsimus? Esita see MUG.ee teema alla Eneta foorumis.