Eneta kommuunihommik: Windowsi haldus A-st Ü-ni

Ülevaade
Slaidid 100 / 0 Demo

Seekordsel kommuunihommikul alustavad Kaido Järvemets ja Heiki Tähis suisa algusest. Teemaks niisiis see, milles seisneb Windowsi haldus, millega seda teostada ja millal midagi kasutada.

Alustame toodetest ja haldusvahenditest ning lõpuks jõuame konkreetsete stsenaariumitel baseeruvate juhtumite analüüsimiseni. Selle kommuunihommiku formaat on pikem ja seepärast saab olema kõigil osalejatel võimalus ka oma arvamus välja öelda. Tuleb üks asine ja "tuline" hommik :)

Kaido ja Heiki on omalt poolt ettevalmistanud lühikese ülevaate Microsofti poolt pakutavatest toodetest ja viie erineva suurusega ja keerukusega ettevõtetele mõeldud näidisstsenaariumid. Võimalusi on rohkem, kui esmapilgul võib tunduda ning loodetavasti leiab igaüks loodud võimalustest midagi uut. Kindlasti ei ole väljapakutute hulgas "see päris õige", kuid koos kogemusi ja mõtteid jagades on meil võimalik sellele lähemale jõuda. Tule ja võta osa!

 Esinejad

Kaido JärvemetsKaido Järvemets, StoraEnso, SCUG.ee
Kaido töötab rahvusvahelises ettevõttes Stora Enso, kus tema tiimi hallata on mitmekümne tuhande töökohaline arvutipark. Lisaks on ta Eesti System Center kasutajagrupi ehk SCUG.ee eestvedaja ja tunnustatud System Center Configuration Manager kategoorias MVP tiitliga. Tutvu ka Kaido blogiga depshare.blogspot.com

 

Heiki TähisHeiki Tähis
Heiki sügavam huvi Microsofti toodete ja tehnoloogiate vastu sai alguse 2006. aastal, kui tehtud sai esimene Microsofti sertifikaadieksam. Täna õpetab ta Microsofti poolt sertifitseeritud treenerina IT Kolledžis Windowsi administreerimist. Heiki on ühtlasi Windowsi MVP ja tema blogi leiad siit.

 

 Registreerimine

Toidu- ja joogipoolisega arvestamiseks logi end Enetasse sisse ja registreeru Microsoft Eestis toimuvale loengule või pane end kirja Lync veebiülekandele.

Virtuaalsele loengule registreerunutele edastame liitumise lingi päev varem. Osalemiseks tuleb arvutisse eelnevalt paigaldada Lync 2010 Attendee klientrakendus, mille saad laadida http://bit.ly/lyncklient

Kommentaarid (4)

image

Hommik on õhtust targem, vähemalt veebiloengu osas :)

image

Siit tuleb tänase Lync veebiloengu link (heli kuulmiseks liitu läbi Windowsi klientrakenduse Guest ehk külalisena - https://join.microsoft.com/meet/asirel/GHCPT8RK

image

E-posti peale meeldetuletust ei tulnud ja seega suutsin sellel ajal hoopis tööd teha. Kas salvestus ka tehti?

image

salvestus nüüd videode all kenasti olemas, head vaatamist Mart www.eneta.ee/oppimine/videod

close

Logi sisse ja lisa oma arvamus!

Eneta portaali saad kasutada oma Live ID kontoga - see on sama, millega suhtled Messengeris. Logi sisse, sest Enetas saad lisaks kommenteerimisele teha palju muud põnevat.