Eneta kommuuniõhtu: E-posti haldamise võimalused Exchange Server 2010-ga

Ülevaade
Slaidid 50 / 50 Demo

Selle aasta esimesel kommuuniõhtul jagame koos Toomas Ruusiga praktilisi võtteid Exchange Server 2010-ga e-posti haldamisest.

Vaatame läbi, mis võimalused on administraatoril ja kasutajal e-posti haldamiseks läbi säilitamispoliitikate (Retention Policy) ning kuidas neid kasutada. Samuti vaatame, kuidas ümberehitatud „prügikast“ võimaldab taastada kasutaja mõttes „hard deleted“ kirju ja mida võimaldab õiguslik hoidmine (Litigation hold). Iga jutuosa saab kaetud näitega! Esitlus sobib nii administraatorile kui Outlook lõppkasutajale, kes soovivad lähemalt teada saada nendest võimalustest.

Logi end Eneta portaali sisse, et registreeruda IT Kolledžis toimuvale loengule 24. jaanuariks või pane end kirja veebipõhisele Live Meetingule.

Virtuaalsele loengule registreerunutele edastame liitumise lingi toimumispäeval. Osalemiseks tõmba endale Live Meeting 2007 klientrakendus http://bit.ly/lm2007

Kommentaarid (2)

image

Ehh, kellaaeg on just loengul selline, et tuleb jääda ootama videosalvestust.

close

Logi sisse ja lisa oma arvamus!

Eneta portaali saad kasutada oma Live ID kontoga - see on sama, millega suhtled Messengeris. Logi sisse, sest Enetas saad lisaks kommenteerimisele teha palju muud põnevat.