Eneta kommuuniõhtu: Teeme ise Windowsi … installika!

Ülevaade
Slaidid 30 / 70 Demo

Taaskord üks kommuuniõhtu Windowsi paigalduse teemal. Seekord proovime Heiki Tähise abiga süüvida rohkem sellesse, mil moel on võimalik Windowsi paigaldamiseks kohandatud paigaldusmeedia teha.

Mitte keerulisi serverilahendusi vaid lihtsalt üks plaat või USB mäluseade, kus on kõik meile vajalik ja sobiv. Kuulama on oodatud eelkõige inimesed, kes hoolitsevad väikefirmade või koduarvutite eest.

Logi end Eneta portaali sisse, et registreeruda IT Kolledžis toimuvale loengule hiljemalt 6. septembriks või pane end kirja veebipõhisele Live Meetingule.

Virtuaalsele loengule registreerunutele edastame liitumise lingi toimumispäeval. Tõmba endale Live Meeting 2007 klientrakendus http://bit.ly/lm2007

Kommentaarid (14)

image

Ma küsiks juba ette ära - kui ma olen selliseid installikaid teinud DVD-RW plaatidele ja pole kuhugi märkmeid teinud, siis kuidas ma pärast kindlaks saan teha, mis versioon mul seal plaadil on (Prof, Enterpr, Home X või miskimuu)?

image

Ka teised, kellel on küsimusi, millele soovite ettekandel vastuse saada, andke aga lahkesti teada. Aegsasti esitatud küsimused aitavad ka lektoril parema ettevalmistustööl teha! :)

image

Heiki on täitsa vinge õppejõud

image

Hei, vabandan vastuse viibimise pärast. Saab küll on lühike vastus. Pikem vastus on, et plaadil sources kataloogis on ei.cfg nimeline fail, kui sa selle avad, näiteks notepadiga, siis avaneb miski selline pilt: [EditionID] Ultimate [Channel] Retail [VL] 0 EditionID ütleb siinkohal väljaande tüübi, antud näites siis Ultimate!

image

Keegi juhtus salvestama ka seda? Ei jõudnud õigel ajal jaole.

image

Vabandust, vale koht. : /

image

Tänase ettekande Live Meetingu link on: https://www.livemeeting.com/cc/microsoft/join?id=wininstall&role=attend Ootele saab ennast sättida juba pool tundi enne ettekande algust.

image

Sorri, panin end kohaletulijana kirja aga palavik murdis maha :( Vaatan siis livemeetingut, et kohaletulekuga mitte teisi nakatada.

image

Huvitav kas mul mingi jama aga ei saa ühendust livemeetinguga :S Try again jne aga pooltundi proovimist ja ikka ei midagi . . . .

image

Tere! ei saanud kahjuks eile "Teeme ise...Windowsi installika" vaadata - kas sellest salvestus ka tehti?

image

Tere. Loengul räägiti, et slaidid, demod ja õhtu salvestus pannakse ka ülesse. Ei leia nagu veel... ?

image

Tere, ma magasin ka selle koolituse maha ja oleksin väga salvestusest huvitatud.

image

proovime tavaliselt nädala jooksul salvestuse ja slaidid välja saada, seekord läks vähe kauem ja vabandust selle eest. Tänud MartPotterile, kes jõudis videolingiga ette :) Slaidid leiduvad siin: http://www.eneta.ee/SiteCollectionDocuments/sundmused/20100908_eneta_TeemeIseInstallika.pptx

close

Logi sisse ja lisa oma arvamus!

Eneta portaali saad kasutada oma Live ID kontoga - see on sama, millega suhtled Messengeris. Logi sisse, sest Enetas saad lisaks kommenteerimisele teha palju muud põnevat.