Eneta kommuuniõhtu: UrlScan ja ASP.NET filtreerimine

Ülevaade
Slaidid 30 / 70 Demo

UrlScan ja ASP.NET RequestFiltering on kaks lihtsalt kasutatavat vahendit, mida saab kasutada ettevõtte infosüsteemide süvakaitse võrgutehnoloogias veebirakenduste turvalisuse tõstmisel.

Kuido Külm teeb loengul juttu lühidalt vajalikest baasteadmistest: kuidas IIS päringut töötleb, POST ja GET päringud, HttpModule ja HttpHandler. Lisaks sellest, mida kujutavad endast ISAPI Filter UrlScan ja Request Filtering ning kuidas neid olemasolevatele rakendustele seadistada ja mida võiks neist teada enne tarkvara loomist. Anname edasi ka mõned praktilise kasutamise kogemused ja teeme lühiülevaate LogParser 2.2 kasutamisest.

Logi end Eneta portaali sisse, et registreeruda IT Kolledžis toimuvale loengule hiljemalt 27. septembriks või pane end kirja veebipõhisele Live Meetingule.

Virtuaalsele loengule registreerunutele edastame liitumise lingi toimumispäeval. Tõmba endale Live Meeting 2007 klientrakendus http://bit.ly/lm2007

Kommentaarid (4)

image

Ma ei saa Live Meetingu kaudu sisse. Väidab, et kommuuniõhtu on läbi.

image

Ei saa ka sisse. The meeting has ended :(

image

Avastasime, et probleemi tekitas Live Meetingu kohtumise kuupäevaviga. Loodetavasti saite enne loengu algust ka maili, kus vastav info kirjas ja jõutsite ikka osaleda.

close

Logi sisse ja lisa oma arvamus!

Eneta portaali saad kasutada oma Live ID kontoga - see on sama, millega suhtled Messengeris. Logi sisse, sest Enetas saad lisaks kommenteerimisele teha palju muud põnevat.


Viimased liitujad