Powered by MVP 2012 - IT-profid

Ülevaade
Slaidid 50 / 50 Demo

Võimas koolitusseminar Powered by MVP on tagasi linnas juba 3. aprillil Swissotel Tallinna konverentsikeskuses. Registreeru IT-proffide sessioonidele!

Teie ette astub Most Valuable Professional (MVP) Microsofti tehnoloogiaekspertide Eesti tiim, et viia läbi tehnoloogiademosid ning jagada praktikaid IT-proffidele ja arendajatele (kui oled arendaja, siis tutvu oma kavaga siin).

Täienda teadmistesalve kasulike nippidega, suhtle teiste Eesti IT tegijatega ja päeva lõpetame mõnusa seltskonna, Kinecti ning afterparty’ga. Selguvad ka 10x Nokia Lumia 800 ja teiste auhindade omanikud.

Registreeru

Logi Eneta portaali sisse, et registreeruda 3. aprillil Tallinnas toimuvale seminarile hiljemalt 29. märtsiks. Sündmusel osalemine on tasuta, kuid kohtade arv on piiratud!

IT-proffide ajakava

* 12.30 | Registreerimine
* 13.00 | Avamine – Andres Sirel, Microsoft Eesti
* 13.15 | Configuration Manager – Rakenduste paigaldamine, Kaido Järvemets
System Center Configuration Manager 2012 sisaldab uut rakenduste paigalduse mudelit, mis pakub mitmeid uusi funktsioone. Uus rakenduste paigaldus mudel pakub statistika põhilist paigaldust, mitmeid paigaldus- ja tuvastusmeetodeid, sõltuvusi ja palju muid funktsioone. Vaatame ja demome uusi võimalusi!
* 14.15 | Kohvipaus
* 14.45 | Exchange 2010 kõrgkäideldavuse võimalused Mailbox rollile – Toomas Ruus
Millised on Exchange Server 20120 võimalused muuta Mailbox roll kõrgkäideldavaks. Kuidas kõrgkäideldavus töötab ja kuidas võib kasu lühendist DAC. Erinevate stsenaariumite arutelu, mis on kaetud demodega. Tule ja uuri lähemalt!
* 15.45 | Seitse asja, mida igaüks peaks teadma Windows 8-st ja tema tulekust – Heiki Tähis
Heiki räägib sellest, mis Windows 8-s uut ja huvitavat ning kuidas see kõik meid tulevikus mõjutama saab. Rohkem kliendist ja vähem serverist või siis vastupidi, eks kohapeal näeb :) Kindlasti tasub kuulama tulla IT-proffidel ja –juhtidel, aga ka tavakasutajad ning arendajad kuulevad vast midagi kasulikku ja uut.
* 16.45 | Kohvipaus
* 17.15 | SQL Server maa ja taeva vahel – Henn Sarv
Teeme tutvust uue SQL Server 2012-ga, mis toob kaasa kiirema ja sisukama analüüsi, lisaks nihke, akna- ja muud põnevad funktsioonid. Vaatame otsa uuele tegelasele sekvents (sequence) ja andmebaasirakendusele, mis teeb uuenduste paigalduse lihtsamaks. Ettekande teises osas vaatame SQL serverit taevas – SQL Azure. Serverit polegi vaja, kuidas alustada ja serverit hallata, kui seda ei ole. Mil moel korraldada ligipääs ja tükeldatud andmebaas. Ning viimaks viibime maa ja taeva vahel.
* 18.15 | Networking, Kinect, suupisted ja joogid. TechEd Europe 2012 Eesti osavõtjate auhinnaloos

Võimas tehnoloogiaseminar Powered by MVP 2012Jälgi Powered by MVP infot ja ühine vestlusega Eneta kommuuni Facebookis. Jaga seda kutset ka oma kolleegidele, sõpradele ja tuttavatele, kellele kulub ära praktiline päev Microsofti tehnoloogiate keskel.

Peatse nägemiseni,
Sinu Microsoft Eesti ja MVP tiim

Kommentaarid (8)

image

Kuivõrd seminarini on veel aega, siis kõik kellel ettekannete sisu osas erisoove on või soovite pakkuda alamteemasid, mida kindlasti võiks esinejad katta, siis andke siin julgesti teada.

image

Kas sõbra võib ka kaasa tuua????

image

Sõber paneb ka ennast siin ilusasti kirja ja siis võite koos tulla küll :)

image

Sooviks väga veebiloengut siia, kahjuks Tartust Tallinna pikk maa!

image

Edik, sel korral paneme rohkem rõhku kohapealsele ja seetõttu veebiloengut ei tule. Küll aga võtame kõik ettekanded videosse ja ilmuvad hiljem Enetas. Kui vähegi võimalik, soovitan siiski Tallinnasse reis ette võtta, usun et elamus on kindlasti vahetum, saad otse MVPdega suhelda ja Sa ei kahetse :)

image

Aitäh vastuse eest, kuid kahjuks pean viibima sel päeval Tartus. Samuti jään ootama videot Eneta kodulehele.

image

Parkimise info: Autoga tulijatel soovitame parkida Swissoteli all olevasse Europarki, kus osalejatele kehtib erihind 5 EUR/24h. Selle jaoks prindi palun välja siin leiduv vautšer ja tasu saad maksta kohe pärast parkimise alustamist Europarki kassasse. Vautšerit on võimalik saada ka kohapeal seminari registreerimislauast. http://www.eneta.ee/SiteCollectionDocuments/muu/MVP 2012 Europark vautser.pdf

close

Logi sisse ja lisa oma arvamus!

Eneta portaali saad kasutada oma Live ID kontoga - see on sama, millega suhtled Messengeris. Logi sisse, sest Enetas saad lisaks kommenteerimisele teha palju muud põnevat.