Powered by MVP - arendajad

Ülevaade
Slaidid 30 / 70 Demo

Kutsume Sind võimsale koolitusseminarile Powered by MVP, mis toimub 9. märtsil Swissotel Tallinna konverentsikeskuses ja reaalajas veebis. Registreeru arendaja sessioonidele.

Most Valuable Professional (MVP) tiitliga auhinnatud Microsofti tehnoloogiaeksperdid ja kohalikud spetsialistid viivad läbi tehnoloogiademosid ning jagavad praktikaid nii IT-proffidele kui arendajatele. Täienda oma teadmistesalve kasulike nippidega, suhtle teiste Eesti IT tegijatega ja veeda päeva lõpus mõnusas seltskonnas aega, pannes oma osavus proovile Xbox 360 Kinect mängudel.

Sündmusel osalemine on tasuta, kuid kohtade arv on piiratud! Logi Eneta portaali sisse, et registreeruda Tallinnas toimuvale seminarile või Lync veebiloengule hiljemalt 6. märtsiks. Parima kogemuse saamiseks soovitame osaleda kohapeal!

AJAKAVA
Seminar algab kõikidele ühise osana ja jätkub paralleelsessioonides arendajatele ning IT-proffidele (IT-profi ajakavaga tutvumiseks kliki siia).

* 12:30 | Registreerimine
* 13:00 | Microsoft Eesti tervitus ja auhinnamäng – Rain Laane, esinduse juht ja Andres Sirel, tehnoloogiaevangelist
* 13:45 | Rakenduste viimine pilve – Sergejus Barinovas, MVP, Leedu (EN)
Cloud Computing phenomena is astonishing; both small companies and big enterprises are adopting Cloud to reduce IT cost, gain elasticity and rethink overall business model. Microsoft “is in” with its Platform-as-a-Service (PaaS) offering called Windows Azure. Windows Azure has always been a great option for Cloud solutions, but what about Hybrid model, when part of the solution is in the Cloud and another part is On Premises? Great news for developers and IT professionals, upcoming release of Windows Azure will support VPN connections, custom Hyper-V images and much-much more. Come to this general session and learn how to start moving applications to the Cloud!
* 14:45 | Jagunemine paralleelsessioonideks

ARENDAJA SESSIOONID
* 15:00 | PivotVieweriga suurte andmehulkade visualiseerimine – Jaana Metsamaa, MVP
Uurime kuidas visualiseerida ja avastada mustreid suurtest andmehulkadest kasutades Silverlight Pivot tehnoloogiat. Vaatame ka Pivot kollektsioonide koostamise erinevaid võimalusi alates Excelist ning lõpetades dünaamiliste kollektsioonide koostamisega Windows Azure pilves.
* 16:00 | Kohvipaus
* 16:30 | Windows Identity Foundation – kaasaegne kasutajate tuvastamine .NET platvormil – Gunnar Peipman, MVP

WIF pakub arendajatele mugavaid ja turvalisi mehhanisme, mille abil kasutajate tuvastamist üldistada ning viia rakendustest väljapoole. Visual Studio 2010 teeb WIF kasutamise äärmiselt lihtsaks ja selle kasutamiseks on valmis ka muu .NET maailm. Vaatame, kuidas see käib ASP.NET ja Windows Phone 7 rakendustes, SharePointis ja kuidas kasutada Azure Access Control Services teenuseid.
* 17:30 | SQL Server StreamInsight – päringud voogudes – Henn Sarv, MVP
Relatsioonilises andmebaasis on meil kindla ridade arvuga tabelid ja relatsioonid on lõplikud hulgad. Vood (striimid) seevastu on alguse ja lõputa hulgad, kus võimaldab päringuid teha StreamInsight. Filtrid, ühendid, joinid, agregaadid ja palju muud! Selgitame sellise tehnoloogia arhitektuuri ja kasutusvõimalusi, kus saad teha lihtsaid ja keerukaid päringuid üle sündmusvoogude. Börsid, mõõteriistad, andmeanalüüs reaalajas ja palju muud on selliste rakenduste võimalikud valdkonnad.
* 18:30 | Kinect mänguvõistlused, suupisted, joogid ja networking

Jälgi Powered by MVP uudiseid ja ühine vestlusega Eneta Facebookis ning Twitteri kanalil #mvpest

NB! Kasutame sel korral Live Meeting asemel uudset Lync tehnoloogiat seminari reaalajas veebi kandmiseks, mis tagab ka mõnusama kogemuse.

Osalemiseks tuleb arvutisse eelnevalt paigaldada Lync 2010 Attendee klientrakendus, mille saad laadida http://bit.ly/lyncklient

Peatse nägemiseni,
Sinu Microsoft Eesti

Kommentaarid (2)

image

Veebi kaudu liitujatele - kui oled Lynci kliendi juba paigaldanud, saad loenguga ühined külalisena (Guest)alltoodud lingi kaudu: • Algus enne paralleelsessioone https://join.microsoft.com/meet/asirel/PNYBCRGL • Arendajad https://join.microsoft.com/meet/asirel/S0D8SZCL • IT-profid https://join.microsoft.com/meet/asirel/PNYBCRGL

image

Parkimisinfo: Auto soovitame parkida Swissoteli all olevasse Europarki, kus osalejatele kehtib erihind 5 EUR/24h. Selle jaoks prindi palun välja vautšer ja tasu saad maksta kohe pärast parkimise alustamist Europarki kassasse. Vautšerit on võimalik saada ka kohapeal seminari registreerimislauast. http://www.eneta.ee/SiteCollectionDocuments/muu/MVP_Swissotel_parkimisvautser.pdf

close

Logi sisse ja lisa oma arvamus!

Eneta portaali saad kasutada oma Live ID kontoga - see on sama, millega suhtled Messengeris. Logi sisse, sest Enetas saad lisaks kommenteerimisele teha palju muud põnevat.