Powered by MVP - IT-profid

Ülevaade
Slaidid 30 / 70 Demo

Kutsume Sind võimsale koolitusseminarile Powered by MVP, mis toimub 9. märtsil Swissotel Tallinna konverentsikeskuses ja reaalajas veebis. Registreeru IT-profi sessioonidele.

Most Valuable Professional (MVP) tiitliga auhinnatud Microsofti tehnoloogiaeksperdid ja kohalikud spetsialistid viivad läbi tehnoloogiademosid ning jagavad praktikaid nii IT-proffidele kui arendajatele. Täienda oma teadmistesalve kasulike nippidega, suhtle teiste Eesti IT tegijatega ja veeda päeva lõpus mõnusas seltskonnas aega, pannes oma osavus proovile Xbox 360 Kinect mängudel.

Sündmusel osalemine on tasuta, kuid kohtade arv on piiratud! Logi Eneta portaali sisse, et registreeruda Tallinnas toimuvale seminarile hiljemalt 6. märtsiks või pane end kirja Lync veebiloengule. Parima kogemuse saamiseks soovitame osaleda kohapeal!

AJAKAVA
Seminar algab kõikidele ühise osana ja jätkub paralleelsessioonides IT-proffidele ja arendajatele (arendaja ajakavaga tutvumiseks kliki siia).

* 12:30 | Registreerimine
* 13:00 | Microsoft Eesti tervitus ja auhinnamäng – Rain Laane, esinduse juht ja Andres Sirel, tehnoloogiaevangelist
* 13:45 | Rakenduste viimine pilve – Sergejus Barinovas, MVP, Leedu (EN)
Cloud Computing phenomena is astonishing; both small companies and big enterprises are adopting Cloud to reduce IT cost, gain elasticity and rethink overall business model. Microsoft “is in” with its Platform-as-a-Service (PaaS) offering called Windows Azure. Windows Azure has always been a great option for Cloud solutions, but what about Hybrid model, when part of the solution is in the Cloud and another part is On Premises? Great news for developers and IT professionals, upcoming release of Windows Azure will support VPN connections, custom Hyper-V images and much-much more. Come to this general session and learn how to start moving applications to the Cloud!
* 14:45 | Jagunemine paralleelsessioonideks

IT-PROFI SESSIOONID
* 15:00 | Rahast ja veelkord rahast: WDS vs MDT – Heiki Tähis, MVP
Kui teha asju õigesti ja õigete vahenditega, saab seda teha kiiresti ja odavalt. Räägime tarkvara paigaldusvahenditest ja seekord paneme vastakuti Windows Deployment Service (WDS) ja Microsoft Deployment Toolkit-i (MDT). Saad teada millal, miks ja mida on kõige mõistlikum kasutada.
* 16:00 | Kohvipaus
* 16:30 | PowerShell ja graafiline liides (GUI) – Kaido Järvemets, SCUG.ee
Saad ülevaate, kuidas on võimalik lihtsalt ja kiirelt teha PowerShelliga graafilist liidest, mis aitaks helpdeskil ja kolleegidel efektiivsemalt tööülesandeid lahendada. Demome kahte praktilist administreerimise liidest, mida saad kohe enda organisatsioonis kasutusele võtta või panna sellele külge oma skripte.
* 17:30 | Exchange Server 2010 – abiline nii administraatorile kui kasutajale – Toomas Ruus, MCT
Exchange 2010-ga on võimalik osa administratiivseid tegevusi lasta ka kasutajal endal ära teha. See annab uudseid võimalusi nii lõppkasutajatele kui ka Exchange administraatorile. Esitlus vaatlebki näidete põhjal uusi 2010 versiooni kaasnevaid võimalusi, ehk mida saab teha avalike gruppide ja modereerimisega.
* 18:30 | Kinect mänguvõistlused, suupisted, joogid ja networking

Jälgi Powered by MVP uudiseid ja ühine vestlusega Eneta Facebookis ning Twitteri kanalil #mvpest

NB! Kasutame sel korral Live Meeting asemel uudset Lync tehnoloogiat seminari reaalajas veebi kandmiseks, mis tagab ka mõnusama kogemuse.
Osalemiseks tuleb arvutisse eelnevalt paigaldada Lync 2010 Attendee klientrakendus, mille saad laadida http://bit.ly/lyncklient

Peatse nägemiseni,
Sinu Microsoft Eesti

Kommentaarid (4)

image

Veebi kaudu liitujatele - kui oled Lynci kliendi juba paigaldanud, saad loenguga ühined külalisena (Guest)alltoodud lingi kaudu: • Algus enne paralleelsessioone https://join.microsoft.com/meet/asirel/PNYBCRGL • Arendajad https://join.microsoft.com/meet/asirel/S0D8SZCL • IT-profid https://join.microsoft.com/meet/asirel/PNYBCRGL

image

Parkimisinfo: Auto soovitame parkida Swissoteli all olevasse Europarki, kus osalejatele kehtib erihind 5 EUR/24h. Selle jaoks prindi palun välja vautšer ja tasu saad maksta kohe pärast parkimise alustamist Europarki kassasse. Vautšerit on võimalik saada ka kohapeal seminari registreerimislauast. http://www.eneta.ee/SiteCollectionDocuments/muu/MVP_Swissotel_parkimisvautser.pdf

image

Hea seminaar olnud täna.. Aga kus kohast võiks fotod vaadata?

image

Tore kuulda, proovime esimese portsu pilt täna-homme Facebooki lehele www.facebook.com/mseneta üles saada ning ülejäänud järgmise nädala lõpuks.

close

Logi sisse ja lisa oma arvamus!

Eneta portaali saad kasutada oma Live ID kontoga - see on sama, millega suhtled Messengeris. Logi sisse, sest Enetas saad lisaks kommenteerimisele teha palju muud põnevat.