SCUG.ee kohtumine

Ülevaade
Slaidid 50 / 50 Demo

Seekord on meil teemadeks System Center Service Manager 2010 ja tarkvara virtualiseerimine Microsoft APP-V’ga

Selle aasta esimesel kohtumisel on plaanis kaks sessiooni:

  • Rainer Leemet (Stora Enso), teeb 45 minutilise ettekande, et mida kujutab endast tarkvara virtualiseerimine ja kuidas seda teha APP-V´ga ning missugused on elujõulised alternatiivid. Lühidalt võtab esitlus kokku ka erinevad infrastruktuuri ülesehituse võimalused ja kindlasti ka sellise huvitava koosluse nagu APP-V ja System Center Configuration Manager. Esitluse oluline osa on näide sekventsimisest veidi keerukama tarkvara puhul kui seda on Notepad ja räägime ka parimatest praktikatest nii sekventsimises kui ka sellest missugust tarkvara üldse virtualiseerida. Lõpetuseks lisame omapoolsed Trikid, nipid ja tööriistad mida kasutada, et teha APP-V juurutamine teie keskkonnas meeldivaks projektiks.
     
  • *  Andrus Mõts (Eesti Kaitsevägi) räägib ja näitab, mida kujutab endast SC Service Manager. Lühike ülevaade SM konsoolist, iseteenendusportaalist ja erinevate toodete integratsioonist ning demo mõningate näidetega.

Üritus on vabas vormis ja mõnusamaks diskussiooniks on meie poolt ka kohvi ning suupisted :) Kel pole võimalik MS kontorisse kohapeale tulla, saavad liituda veebipõhiselt üle Lync veebiülekande

Registreerumiseks logi end Eneta portaali sisse. Osalemiseks tuleb arvutisse eelnevalt paigaldada Lync 2010 Attendee klientrakendus, mille saad laadida http://bit.ly/lyncklient

Loe Eesti System Center kasutajagrupi kohta lähemalt http://www.scug.ee
 

Kommentaarid (2)

image

'ServicE' Manager ikka

image

Tänane Lync veebiloengu link: https://join.microsoft.com/meet/asirel/Q8FY6YLQ (heli kuulmiseks liitu läbi Windowsi klientrakenduse Guest-i ehk külalisena :)

close

Logi sisse ja lisa oma arvamus!

Eneta portaali saad kasutada oma Live ID kontoga - see on sama, millega suhtled Messengeris. Logi sisse, sest Enetas saad lisaks kommenteerimisele teha palju muud põnevat.


Viimased liitujad