Registreeri liikmeks  Login  
 Kasutajagrupid Minimize

Microsoft User Group
    

 Kasutajad Minimize

Liitunud Liikmed
Latest New User Uusim liige: tuuker
Täna Täna: 0
Eile Eile: 0
User Count Liikmeid kokku: 452

  

 Blogid Minimize

    

 Uudised Minimize

Microsoft SQL Server 2000 Desktop Engine (MSDE) ei ole Windows Vistas enam toetatud ja Microsoft soovitab kõigil oma praegused MSDE mootorit kasutavad rakendused üle viia SQL Server 2005 Express Edition (SQL Express) põhiseks. SQL Server 2005 Express Edition on uus tasuta versioon MSDEst, mis pakub mitmeid eeliseid nagu näiteks maksimaalselt 4GB suurune andmebaasimaht, tasuta integreeritud haldustööriist (SQL Server Management Studio Express), SQL Server 2005 Reporting Services, ühilduvust Windowsi uuendustega jpm. MSDE põhitugiteenus aegub 8.04.2008 ja laiendatud tugiteenus 9.04.2013. SQL Expressi saad alla laadida siit ja tasuta levitamise õiguste lepingu saad sõlmida siin.   loe edasi...

NetFx3.com kommuunilehele on üles pandud Windows CardSpace liivakast, kus igaüks saab enda veebilehitsejas uut tehnoloogiat järgi proovida. Liivakast võimaldab arendajatel näha, kuidas üks .NET 3.0 olulisi komponente Windows CardSpace on integreeritud veebilehega, mis toetab ka kasutajanime ja parooli. Veebileht võimaldab kasutajatel: luua tavapärast kasutajanime ja parooliga kontot või kasutada ise väljastatavat Infromation Card'i; siduda ühte või mitut Information Card'i kasutajakontoga; logida saiti kasutajanime ja parooliga või läbi kasutajakontoga seotud Information Card'i.
Kui oled valmis Windows CardSpace'i proovima, siis kontrolli, et sul oleks arvutisse installeeritud Internet Explorer 7.0 vähemalt Beta 3 ja .NET Framework 3.0 July CTP. Täpsema samm-sammult jälgitava juhendi leiad siit.
  loe edasi...

XNA Game Studio Express beeta on nüüd tasuta allalaetav - tegemist on asjaarmastajatele ja õppuritele mõeldud tööriistaga, et luua C# keeles ja .NETil põhinevaid Windows'i ja Xbox 360 mänge. Tööriista esimene väljalase võimaldab küll ainult Windowsi mänge luua, aga hiljem lisandub ka Xbox 360 tugi ja erinevad Starter Kitid. Loe lähemalt XNA raamistiku kohta siit blogist.   loe edasi...

Digipede Technologies annab teada oma uuest tasuta Digipede Network Developer Editionist . Digipede Network on Windows grid arvutuse lahendus mis võimaldab oluliselt parandada rakenduste jõudlust ja skaleeritavust. See on ainuke kommertsiaalne grid arvutuse lahendus, mis on ehitatud .NET platformile. Digipede Network sisaldab Digipede Framework'i, mida .NET arendajad saavad kasutada ehitamaks kiireid, skaleeritavaid hajusrakendusi.
  loe edasi...

AppDev jagab jälle tasuta koolitusmaterjale. Äsja tuli neilt välja uus ASP.NET 2.0 "Atlas" koolituse CD, mille saad veebist proovimiseks tasuta alla laadida. CD sisaldab 3 tundi koolitusmaterjale, et sind uusimate veebitehnoloogiate kasutamisega kurssi viia.   loe edasi...

Page 4 of 6Esimene   Eelmine   1  2  3  [4]  5  6  Järgmine   Viimane   

    

 Artiklid Minimize


Veebistuudium - C#, XML, XMLi salvestamine

16.03.2007 17:50:02

Vladimir Kjahrenov
Kõige lihtsam on XMLi salvestada, kui olete loonud XmlDocument objekti. Sellisel juhul tuleb välja kutsuda Save meetod ja ongi salvestatud.

loe edasi...

Programmeerimiskeel C# | Veebitehnoloogiad
Hinne : 335 time(s) viewed, rating 3,00

 


Veebistuudium - C#, XML, XMLi valideerimine

16.03.2007 17:48:55

Vladimir Kjahrenov
XML failil on kaks staatust, mis näitavad tema kvaliteeti: · Well-Formed – korrektselt vormistatud st XML vastab W3 poolt seatud XMLi reeglitele · Valid – so Well-Formed ning lisaks vastab see XML teie poolt seatud reeglitele

loe edasi...

Programmeerimiskeel C# | Veebitehnoloogiad
Hinne : 260 time(s) viewed, rating 5,00

 


Veebistuudium - C#, XML, XMLi parsimine

16.03.2007 17:47:11

Vladimir Kjahrenov
Parsimine tähendab andmete lugemist ning seejärel loetud andmetega mingite tegevuste sooritamist. Parsimine võimaldab XML failist leida just seda infot, mida teil kõige rohkem vaja läheb. Püüame lugeda XML andmeid kasutades XmlReader klassi. Raamistiku poolt on tehtud kolm erinevat klassi XML andmete lugemiseks. Kui nende funktsionaalsus ei ole piisav siis võite ise alati neid klasse juurde tekit

loe edasi...

Programmeerimiskeel C# | Veebitehnoloogiad
Hinne : 278 time(s) viewed, rating 3,00

 


Veebistuudium - C#, XML, XML andmete kasutamine .NET raamistikus

16.03.2007 17:46:01

Vladimir Kjahrenov
XML on väga hea vahed erinevatest andmeallikatest pärit andmete kokku koondamiseks ja haldamiseks. XMLi paremaks töötlemiseks on .NET raamistikus terve hulk erinevaid klasse, mis jagunevad mitmete nimeruumide vahel vastavalt W3 standarditele.

loe edasi...

Programmeerimiskeel C# | Veebitehnoloogiad
Hinne : 335 time(s) viewed, rating 3,00

 


Veebistuudium - C#, XML, XML andmetüübi kasutamine

16.03.2007 17:43:23

Vladimir Kjahrenov
XML dokumentide ja XML dokumendi osade hoidmiseks SQL Serveris saab kasutada xml andmetüüpi. Ühele väljale saab panna kuni 2GB XML andmeid. Vajadusel saab xml välja siduda ka schemaga, mille järgi väljale sisestatavat XMLi kontrollitakse.

loe edasi...

Programmeerimiskeel C# | Veebitehnoloogiad
Hinne : 295 time(s) viewed, rating 3,00

 


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...

    

 Üritused Minimize

Tulemas on järjekordne Microsofti Tehnoloogiaõhtu: MIX07, mis toob Teieni uusimad veebitehnoloogiad ja trendid. Tasuta üritusele on oodatud kõik tehnoloogihuvilised. Peale põnevate demode jagame ka auhindu ja pakume pitsat.
31. oktoober Tallinnas
01. november Tartus
Registreerimine toimub www.mug.ee/mix07

  loe edasi...

On alanud registreerimine Euroopa suurimale Microsofti konverentsile TechEd EMEA 2007, mis keskendub uusimale tootevalikule ja kergitab saladuskatet tulevastelt tehnoloogiatelt. Üritus toimub kahes osas: esimene nädal keskendutakse arendusplatvormile ja teisel infrastruktuurile.
 • TechEd Developers, 5-9 november
 • TechEd IT Forum, 12-16 november

  Varajase registreeruja soodustuse saamiseks registreerige enne 31. juulit 2007   loe edasi...


 •       

   Foorumid - Tööbörs Minimize

      

  Kõik õigused kaitstud. ENETA © 2005-2006   Terms Of Use  Privacy Statement
  DotNetNuke® is copyright 2002-2007 by Perpetual Motion Interactive Systems Inc.