Registreeri liikmeks  Login  
 Microsofti Veebistuudium Minimize

    

 Veebistuudiumi hosting Minimize

Koostöös ENETA ja Microlinkiga on Veebistuudiumis osalevatel koolidel võimalus kasutada ASP.NET 2.0 ja SQL Server 2005 tehnoloogiaid toetavat tasuta veebimajutuse ehk hostingukeskkonda. Veebimajutus on mõeldud Veebistuudiumi kursuste käigus väljatöötatud veebirakenduste tasuta hostimiseks, et õpetajatel ja õpilastel oleks võimalik reaalajas serveristsenaariumeid kasutada. Veebistuudiumi tasuta majutusteenus ei ole mõeldud personaalsete failide või kodulehekülgede hostimiseks. Veebimajutuse keskkond on kasutatav kuni 2008 a. oktoober.

Hostingukeskkond asub http://hosting.eneta.ee

Õpetajate info
Igal koolil on üks õpetaja, kes saab õpilastele veebimajutuse kasutajakontosid teha. Õpetaja sisestab õpilase ees- ja perekonnanimie, e-maili aadressi ning klassi. Kasutajanimi ja parool saadetakse õpilase e-mailile ja sellest hetkest hakkab konto tööle. Igale õpilasele eraldatakse 30MB veeb ja 30MB andmebaasi jaoks. Automaatselt luuakse kasutajale andmebaas, FTP-konto ja veebilehekülje aadress kujul http://hosting.eneta.ee/kasutajanimi. Nii veebi, FTP kui ka andmebaasi kasutajanimi ja parool on samad.
      

 VWDHosting.net Minimize

Kõikidel teistel ASP.NET huvilistel on võimalik kasutada 30-päevast tasuta veebimajutuse teenust VWDHosting.net keskkonnas. Lahendus on mõeldud Visual Web Developer 2005 Express väljaande abil loodud ASP.NET 2.0 lahenduste ja Starter Kit'ide hostimiseks veebiserveris. Üles saab laadida ka SQL Server Express andmebaase.

Vaata lisa: www.vwdhosting.net
      

Kõik õigused kaitstud. ENETA © 2005-2006   Terms Of Use  Privacy Statement
DotNetNuke® is copyright 2002-2007 by Perpetual Motion Interactive Systems Inc.